Pewnie w niejednym domu sprzątanie?
A czy się znajdzie krasne ubranie?
No bo na czwartek dzieci się prosi,
By każdy coś czerwonego w przedszkolu nosił.
Może być czapka lub też sweterek
w szpic, na okrągło, a nawet w serek!
Na dobry humor też jest wskazanie,
bo tylko kiedy zjemy śniadanie,
Będziemy bawić się z Mikołajem
co to prezenty dzieciom rozdaje.
6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Pan Listonosz i dostarczył list od Świętego Mikołaja zaadresowany do dzieci i pań naszego przedszkola oraz słodkie niespodzianki. Ależ było wesoło...i czerwono :)