Nowa galeria Dzieje się w lutym...(Tropiciele) została dodana do albumu fotograficznego
Drugie półrocze roku szkolnego 2023/2024 rozpoczęliśmy z przytupem. Codziennie coś nowego i ciekawego. Za nami już Dzień Bezpiecznego Internetu, Dzień Kota i Dzień Pizzy. W lutym aż 3 dziewczynki z grupy obchodziły swoje 7 urodziny. Cykliczne zajęcia muzyczne nie były zaskoczeniem dla nikogo, natomiast zajęcia edukacyjne w mobilnym planetarium to nie lada gratka - dzieci podczas seansu poznały tajemnicę 4 pór roku na planecie Ziemia. Za nami jest już wyjazd na spektakl teatralny, do Suwalskiego Ośrodka Kultury, pt. "Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich". A co przed nami? Wyjście do Galerii Stara Łaźnia w Suwałkach, spotkanie z pszczelarzem i strażakiem. A to jeszcze nie wszystko...