• Pożegnanie w grupie Żabki

21 czerwca 2022 r. Dzieci z grupy Żabki miały uroczyste zakończenie pierwszego etapu edukacji.

Życzymy, abyście odważnie wkroczyły w życie szkolne. Abyście pamiętały, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najmniejszych sukcesów.
            Jesteśmy dumni, że jako nauczyciele mogliśmy Wam towarzyszyć w pierwszym bagażu doświadczeń.
            ​​​​​​​Życzymy Wam powodzenia w szkole!

• Pożegnanie Starszaków

Dnia 20 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste pożegnanie sześciolatków w grupie Motylków. Dzieci wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas. Pani Dyrektor wręczyła przedszkolakom dyplomy i pamiątkowe książki, zaś rodzicom podziękowania za współpracę, życzliwość i okazywaną pomoc. Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych. "Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas".

• Piknik rodzinny

Nareszcie po długim okresie pandemii możemy cieszyć się swobodą, wyjazdami i wspólnymi zabawami. Dziś mieliśmy piknik rodzinny, który zorganizowaliśmy razem z Radą Rodziców. Bawiliśmy się z animatorem, malowaliśmy twarze i tatuaże, szyszki i kamyczki, robiliśmy wieeelkie bańki mydlane, gniotki, fajne balonikowe stworki oraz bransoletki. I skakaliśmy, brykaliśmy, hopsaliśmy i cieszyliśmy się we wspólnej zabawie. Mamy upiekły pyszne ciacha, panie kucharki narobiły smakowitości, były hotdogi i picie a także pyszne lody. Zabawa byla przednia! Dziękujemy rodzicom i naszym paniom za zaangażowanie Pogoda najpierw kaprysiła, więc zmienialiśmy lokale ale dzięki naszym tatusiom i panu dozorcy, którzy szybko poprzenosili sprzęty, udało nam się szybko przeorganizować. Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

• Ogród w szkle

Grupa Motylki w ramach programu ekologicznego „Co przedszkolak młody robić może dla przyrody?” - IV edycja stworzyły własny ogród w szklanych naczyniach. Poznały naturalne materiały, podłoża i nazwy poszczególnych roślin. Przedszkolaki utwierdziły, że będą o nie dbać i pielęgnować.

• Dzień Dziecka w Motylkach

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku, na który czekają przedszkolaki. To dzień pełen zabaw, uśmiechu, niespodzianek i wielu niezapmnianych wrażeń. Były tańce, zabawy z chustą, rozgrywki, kolorowe baloniki i upominki.

• Gratulujemy :-)

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w plastycznym konkursie „Konopnicjańskie Inspiracje” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

Przedszkolacy w konkursie zdobyli III i IV miejsce:

Kamil z  grupy Żabki III miejsce

Staś i Antoś z grupy Motylki IV miejsce