• Budynek przedszkola jest jednopiętrowy, a pomieszczenia, w których przebywają dzieci są słoneczne, przestrzenne, estetyczne i kolorowe. Sale zajęć wyposażone są w nowoczesne meble, zabawki i liczne pomoce dydaktyczne odpowiednio dobrane do wieku dziecka. Zajęcia ruchowe odbywają się w sali specjalnie przystosowanej, z drabinkami i innym sprzętem do ćwiczeń.
        • Przedszkole jest systematycznie doposażane w atestowane zabawki i pomoce dydaktyczne: ozoboty, tablety, klocki Numicon, układanki i pomoce do kodowania, maty, puzzle AR, roboty Dash i Dot, sprzęt audio, dary Froebla, BumBumRurki, tablice magnetyczne, sprzęt do unihokeja.
        • Posiadamy też tablicę i ekran multimedialny, zestaw komputerowy IBM oraz projektory i laptopy.

W 2019 dwie sale przeszły gruntowny remont, a do jednej z sal na górze dobudowana została łazienka z pomieszczenia gospodarczego.
        • Do dyspozycji dzieci jest także duży hol i szatnia. Dużą atrakcję dla dzieci stanowi suchy basen z kolorowymi piłeczkami.
        • Atutem naszego przedszkola jest ogród przedszkolny, wyposażony w nowoczesny i bezpieczny sprzęt do zabaw i zajęć terenowych, tj. huśtawki, karuzele, drabinki, piaskownice, zjeżdzalnie, stoły do szachów. Teren ogrodu, jak i przedszkola, otoczony mnóstwem zieleni oraz odgrodzony jest od ulic, zapewnia bezpieczeństwo i jest doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji.
        • W 2018 roku nasz budynek przeszedł termomodrnizację - ocieplono piwnice, wymieniono instalację elektryczną, oświetlenie, wymieniono stolarkę drzwiową, zmodernizowane zostały 3 pomieszczenia, które z pomieszczeń gospodarczych przeistoczyły się w pokoje przydatne do pracy w przedszkolu, zamontowana została fotowoltaiczna instalacja pozwalająca zaoszczędzić energię elektryczną. Przedszkole wyposażono w drzwi i okna przeciwpożarowe i instalację oddymiania. Całe przedszkole zostało odmalowane w wewnątrz, a także pięknie odnowiono elewację zewnętrzną. Nie sposób wymienić wszystkich prac, ale przedszkole zmieniło się w piękne, kolorowe miejsce.
        • Dzieci mają świetne warunki do poznawania świata. Zapraszamy do naszego przedszkola!